اخبار و مقالات

راهکار هایی برای اینکه طبیعی تر بنظر برسیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ابتدا صورت خود از هر موادی پاک کنید

برای آنکه آرایش به زیبایی روی صورت شما بنشیند ابتدا صورت خود را با یک پاک کننده شسته و از پارچه برای تمیز کردن صورت خود استفاده کنید.

پوست خود را مرطوب کنید و رنگ پوست خود را آشکار سازید

سریع ترین و طبیعی ترین راه برای مرطوب کردن بودن استفاده از لوسیون ها و ضد آفتاب ها می باشد که باعث حفاظت پوست در برابر نور نیز میشود.. از آنجایی که این مرحله ،پایه آرایش شما  محسوب می شود، شما مجبور نیستید آن را دقیقا با پوست خود مطابقت دهید،.  پلسی اسموند، هنرمند آرایشگر شهر نیویورک می گوید حتی می توانید کمی عمیق تر به آرایش صورت خود بپردازید. آن را مانند یک مرطوب کننده پایه قرار دهید.

نقص ها را پوشش دهید

برای چروک های آشکار صورت یا تیرگی زیر چشم ها، از یک پوشاننده  حاوی رنگدانه های غنی استفاده کنید. اسموند می گوید: "نکته کار این است که بیش از پوشاننده استفاده نکنیم ، در غیر این صورت ناحیه ها که تلاش برای  رفع مشکل آنها هستیم بیشتر مشکل خود را نشان می دهند." برای لکه ها؛ رنگ زدن، ترکیب سازی، و پوشش را در لایه های نازک انجام دهیمبرای تیرگی زیر چشم، قلم را زیر چشمان خود بکشید، سپس روی آن را با انگشت خود پخش کنید.

از کرم پودر صورت استفاده کنید
اگر پوست شما براق می شود، از یک کرم پودر جذب کننده چربی استفاده کنید.  توجه داشته باشید: اگر پوست شما بسیار چرب می باشد، مرطوب کننده رنگی را استفاده نکنید و فقط ازکرم پودر و سایه استفاده کنید. با استفاده از یک قلم مو و یک حرکت دایره ایآن را روی پوست خود قرار دهید. این حرکت مقدار کمتری  آرایش را روی صورت شما قرار می دهد. ( کرم پودرکمتر به چشم می آید )
 
از رنگ گرم برای گونه های خود استفاده کنید

پیت مک گرات، مدیر طراحی خلاقانه ، می گوید: کرم پودر هلو یا صورتی گرم "به صورت شما سرخی طبیعی و لطیفی می بخشد".  در غیر این صورت صورتی سرد باعث ساختگی بودن آرایش شما می شود.

 چشم ها و لب خود را جلوه دهید

برای آنکه آرایشی سبک داشته باشید، آرایش خود را در نور روز انجام دهید. آینه خود را نزدیک پنجره قرار دهید.

سایه چشم

رنگ نرم و قهوه ای، حالت خطوط طبیعی چشمان شما را افزایش می دهد.همیشه یک سایه کمی تیره تر از پوست خود را انتخاب کنید.آن را به روی چین و چروک ها و در کنار مژه های پایینی چشم خود کشیده و . برای روشن تر شدن چشم ، تقویت کننده های چشم به مراکز پلک های، گونه های ابرو ، و گوشه های داخلی چشم بکشید.

از مداد چشم استفاده نکنید ( اختیاری )

اگر احساس میکنید میخواهید چشمانی شاخص تر داشته باشید ( یا میخواهید ظاهری کمتر ساده برای عصر ها داشته باشید)، به آرامی یک مداد قهوه ای نرم یا خاکستری را بین مژه های خود بکشید.

ماهرانه لب های خود را نمایان سازید

برای داشتن یک رژ زیبا (که باقی بماند )، رژی را انتخاب کنید که متناسب با لب های شما باشد. سپس آن را به لب های خود با یک براش مناسب بمالید تا اینکه به طور مستقیم از خود رژ استفاده کنید. تمرکز آن را در مرکز لب های خود قرار دهید و براش را  به سمت بیرون بکشید.

مژه های خود را جلوه بیشتری دهید

نمایان ساختن  مژه ها بسیار ضروری است، حتی برای صورت بدون آرایش. اسموند می گوید: "شما می توانید مراحل سایه و خط چشم را چشم پوشی کنید ولی به هیچ عنوان ریمل را فراموش نکنید." دو غشاء را بر روی مژه های بالایی خود اعمال کنید (اگر بلوند هستند از ریمل قهوه ای استفاده کنید؛ اگر تیرتر از ریمل تر تر استفاده کنید).

 

منبع: http://maryamraoof.com

سالن زیبایی لارا

چیتگر، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بین چهارراه کاج و هاشم زاده، پلاک 189 طبقه سوم

شبکه های اجتماعی

ساعت کار

  • شنبه تا پنجشنبه: 10 صبح تا 19 عصر
  • جمعه: 10 صبح تا 16 عصر
  • در ایام ماه مبارک رمضان سالن یک ساعت زودتر تعطیل میشود.